Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Ağır Yük

Her şeyini kaybeden kamyon yarışçısı Roger, cazip ama tehlikeli bir teklif alır: Bir hırsız çetesine kaçış şoförlüğü yapacaktır. Netflix’in ilk Brezilya yapımı aksiyon filminde Roger (Thiago Martins), takımını elinde tutmak amacıyla bir soygun çetesi için sürücülük yapmaya başlayan bir kamyon yarışçısıdır. Fakat suç dünyasına bir kez girdikten sonra, çıkmak için çok mücadele etmesi gerekecektir.
Fulfilmizlesene.net olarak Ağır Yük filmini full hd 1080p Türkçe dublaj ve altyazılı şekilde sunar, keyifli seyirler dileriz.Netflix’in ilk Brezilya yapımı aksiyon filminde Roger (Thiago Martins), takımını elinde tutmak amacıyla bir soygun çetesi için sürücülük yapmaya başlayan bir kamyon yarışçısıdır. Fakat suç dünyasına bir kez girdikten sonra, çıkmak için çok mücadele etmesi gerekecektir.

151 Views
Ağır Yük izle
5.4 IMDB Rating

Ağır Yük izle

(Overhaul)
  • Release Year 2023
  • Country Brazil
  • Film Süresi 107 dakika
Director Tomas Portella
Writer Leandro Soares
Stars Raphael Logam, Milhem Cortaz, Thiago Martins
Her şeyini kaybeden kamyon yarışçısı Roger, cazip ama tehlikeli bir teklif alır: Bir hırsız çetesine kaçış şoförlüğü yapacaktır. Netflix'in ilk Brezilya yapımı aksiyon filminde Roger (Thiago Martins), takımını elinde tutmak amacıyla bir soygun çetesi için sürücülük yapmaya başlayan bir kamyon yarışçısıdır. Fakat suç dünyasına bir kez girdikten sonra, çıkmak için çok mücadele etmesi gerekecektir.
Fulfilmizlesene.net olarak Ağır Yük filmini full hd 1080p Türkçe dublaj ve altyazılı şekilde sunar, keyifli seyirler dileriz...
Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar