Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Bihter

Firdevs Hanım’ın küçük kızı hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder. Ve varlıklı bir İstanbul beyefendisi olan Adnan Bey ile evlenerek yalıya yerleşir. Adnan Bey’in kızı Nihal, babasının  ile evlenme kararına saygı göstermeye çalışsa da annesinin hatırasının ve kendisinin unutulma ihtimali onu çok üzmektedir. sevmek ve sevilmek arzusuyla geldiği yalıda yakışıklı ve çapkın Behlül ile tanışır. Ailenin yaramaz delikanlısı olarak görülen Behlül’ün ise Beyoğlu maceraları ve dillere destan çapkınlıkları herkes tarafından bilinmektedir. Hayatı boyunca en büyük korkusu annesine dönüşmek olan, acaba kaderini yeni baştan yazabilecek midir? Zaman içerisinde,annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal  zor günler yaşatacaktır. Tutkunun, sadakatsizliğin, cesaretin ve büyük bir felaketin hikayesi.

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eseri “Aşk-ı Memnu”dan uyarlanıyor. ‘i başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırırken Behlül’ü Boran Kuzum, Nihal rolünü Helin Kandemir, Ziyagil’in annesi Firdevs Yöreoğlu’nu ise Hande Ataizi canlandırıyor

530 Görüntülenme
Aşk-ı Memnu Bihter izle
5.9 IMDB Puanı

Aşk-ı Memnu Bihter izle

(Bihter)
Senaryo Merve Göntem
Bihter Firdevs Hanım’ın küçük kızı hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder. Ve varlıklı bir İstanbul beyefendisi olan Adnan Bey ile evlenerek yalıya yerleşir. Adnan Bey’in kızı Nihal, babasının  ile evlenme kararına saygı göstermeye çalışsa da annesinin hatırasının ve kendisinin unutulma ihtimali onu çok üzmektedir. sevmek ve sevilmek arzusuyla geldiği yalıda yakışıklı ve çapkın Behlül ile tanışır. Ailenin yaramaz delikanlısı olarak görülen Behlül’ün ise Beyoğlu maceraları ve dillere destan çapkınlıkları herkes tarafından bilinmektedir. Hayatı..
Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar