Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Cehennem Melekleri

50 Cent” Jackson, Megan

dünyanın en ünlü aksiyon yıldızlarına yeni bir nesil yıldızlar katılıyor ve bu adrenalin dolu macerada bir araya geliyorlar. Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture ve Sylvester Stallone gibi elit paralı askerlerin ekibi olarak yeniden bir araya geliyorlar. Ancak bu kez Curtis “50 Cent” Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran ve Andy Garcia gibi isimlerle ilk kez bir araya geliyorlar. Ellerine geçirdikleri her silahla donanmış ve onları kullanma yeteneğine sahip olan Expendables, dünyanın son savunma hattıdır ve diğer tüm seçenekler masadan kalktığında arandıkları ekiptir. Ancak yeni ekip üyeleri, yeni stiller ve taktiklere sahip oldukları için “yeni kan” ifadesine tamamen yeni bir anlam katacaklar.
Expend4bles filmini 2023 yapımı olarak izlemek isterseniz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı 1080p Full HD seçenekleriyle sunuyoruz. Film, Dünya’nın büyük bir tehdit altında olduğu bir dönemde geçiyor. Savaşma becerisi ve her türlü silahı kullanma yetenekleriyle ünlü Cehennem Melekleri, dünyanın son savunma hattını oluşturuyor. Tecrübeli ekip, dünyayı korumak için hazır ve kararlı. Ancak bu sefer ekip, yeni üyelerle güçlendirilmiş durumda. Bu yeni üyeler, farklı stiller ve taktiklere sahipler ve ekibe taze bir soluk getiriyorlar.

6,208 Views
Cehennem Melekleri 4 izle
5.1 IMDB Rating

Cehennem Melekleri 4 izle

(Expend4bles)
  • Release Year 2023
  • Country United States
  • Film Süresi 103 dakika
Director Scott Waugh
Writer Kurt Wimmer, Tad Daggerhart, Max Adams
Stars Jason Statham, 50 Cent, Megan Fox
Cehennem Melekleri 4 izle dünyanın en ünlü aksiyon yıldızlarına yeni bir nesil yıldızlar katılıyor ve bu adrenalin dolu macerada bir araya geliyorlar. Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture ve Sylvester Stallone gibi elit paralı askerlerin ekibi olarak yeniden bir araya geliyorlar. Ancak bu kez Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran ve Andy Garcia gibi isimlerle ilk kez bir araya geliyorlar. Ellerine geçirdikleri her silahla donanmış ve onları kullanma yeteneğine sahip olan Expendables, dünyanın son savunma hattıdır ve diğer tüm seçenekler masadan kalktığında arandıkları ekiptir. Ancak yeni ekip üyeleri, yeni stiller ve taktiklere sahip oldukları için "yeni kan" ifadesine tamamen yeni bir anlam katacaklar.
"Cehennem Melekleri 4 - Expend4bles filmini 2023 yapımı olarak izlemek isterseniz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı 1080p Full HD seçenekleriyle sunuyoruz. Film, Dünya'nın büyük bir tehdit altında olduğu bir dönemde geçiyor. Savaşma becerisi ve her türlü silahı kullanma yetenekleriyle ünlü Cehennem Melekleri, dünyanın son savunma hattını oluşturuyor. Tecrübeli ekip, dünyayı korumak için hazır ve kararlı. Ancak bu sefer ekip, yeni üyelerle güçlendirilmiş durumda. Bu yeni üyeler, farklı stiller ve taktiklere sahipler ve ekibe taze bir soluk getiriyorlar.
Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar