Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Görünmeyen

Parlak ve analitik bir zihne sahip genç bir hukuk öğrencisi, kendisini uğursuz bir cinayet ve aldatma ağının içinde bulur. Her şey geçmişiyle yakından bağlantılı, peşini bırakmayan ve zihnini etkileyen karanlık bir gücü keşfettiğinde başlar. Gizemli olaylar ortaya çıktıkça öğrenci, kendisini gerçekle yalanın iç içe geçtiği tehlikeli bir oyunun içinde bulur ve her adım yeni bir keşfe yol açar.
Zihni manipülasyonun kurbanı olur ve kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Bu karanlık ve kafa karıştırıcı dünyada öğrenci, içindeki şeytanlarla savaşmak ve hayatını mahvedebilecek ya da onu feci bir kaderden kurtarabilecek cevaplar aramak zorunda kalıyor.

Görünmeyen :Geçmişinin karanlık köşelerine dalmalı, uzun süredir uğraştığı sırları ortaya çıkarmalı ve onu tüketmeye çalışan güçlerin üstesinden gelmeli.. Gizemli olaylar ortaya çıktıkça öğrenci, kendisini gerçekle yalanın iç içe geçtiği tehlikeli bir oyunun içinde bulur ve her adım yeni bir keşfe yol açar.

Zihni manipülasyonun kurbanı olur ve kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Bu karanlık ve kafa karıştırıcı dünyada öğrenci, içindeki şeytanlarla savaşmak ve hayatını mahvedebilecek ya da onu feci bir kaderden kurtarabilecek cevaplar aramak zorunda kalıyor. Geçmişinin karanlık köşelerine dalmalı, uzun süredir uğraştığı sırları ortaya çıkarmalı ve onu tüketmeye çalışan güçlerin üstesinden gelmeli.

219 Views
Görünmeyen filmini izle
8.3 IMDB Rating

Görünmeyen filmini izle

  • Release Year 2023
  • Country ABD
Kategori
Nihayet, ikili karşılaşma noktasında buluşur ve minnettarlığını ifade eder. Sam, sadece görevini yaptığını ve başkalarına yardım etmekten mutluluk duyduğunu söyler. İkisi birbirlerine teşekkür eder ve birlikte Bu deneyim, Sam'e insanlara nasıl daha iyi yardımcı olabileceği konusunda yeni bir perspektif kazandırır. Sonuçta, bazen beklenmedik bir telefon çağrısı hayatları değiştirebilir ve yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmek için orada olmak önemlidir.
Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar