Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Katil Piranalar

Amerikan yapımı bir filmidir. Filmde, Alexandre Aja’nın yönettiği ve başrollerinde Elisabeth Shue, Jerry O’Connell, Richard Dreyfuss, Ving Rhames ve Adam Scott gibi oyuncular bulunuyor.

Filminin konusu:Katil Piranalar Film, Lake Victoria adlı küçük bir göl kasabasında geçmektedir. Gölde bulunan bir deprem sonucu, derin suların altında gömülü olan kırılma yırtıcı  balıkları serbest kalır. Bu balıklar, ülkede ve güneşlenmek için kasabaya gelen tatilcileri ve yerel halkı hedef alır. Gölette yaşanan kanlı ve şiddetli saldırılar sonucunda kasabanın bir kaosunun içine sürüklenir.

Kasaba şerifi Julie Forester (Elisabeth Shue), oğlu Jake Forester (Steven R. McQueen) ve balık bilimci Novak Radzinsky (Adam Scott), göldeki tehlikeyi fark ediyorlar ve tatilcileri kurtarmak için mücadele ediyorlar. Aynı zamanda kasabada, bir grup genç insanın parti yapmaya devam etmesi ve tehlikeli saldırılarına karşı savaşmaları gerekecek.

Film, korku ve komedi unsurlarını bir araya getirerek işlemlerinie kanlı ve bunların anlarıyla birlikte eğlenceli bir deneyim sunuyor. Aksiyon dolu sahneler, görsel efektler ve korku içeren klasik parçalarla , korku severlere yönelik bir seçenek olarak ön plana çıkar. Ancak içindeki kanlı sahneler ve görsel şiddet içerdiğinden dolayı 17 yaş altı büyüme için uygun olmayabilir.

213 Views
Katil Piranalar
8.2 IMDB Rating

Katil Piranalar

(Piranha 3D)
  • Release Year Nostalji
  • Country Fransa, United States, Japan
  • Film Süresi 88 dakika
Kategori
Director Alexandre Aja
Writer Pete Goldfinger, Josh Stolberg
Stars Elisabeth Shue, Jerry O'Connell, Richard Dreyfuss
Awards 2 ödül & 12 Adaylık.
Amerikan yapımı bir filmidir. Filmde, Alexandre Aja’nın yönettiği ve başrollerinde Elisabeth Shue, Jerry O’Connell, Richard Dreyfuss, Ving Rhames ve Adam Scott gibi oyuncular bulunuyor. Filminin konusu:Katil Piranalar Film, Lake Victoria adlı küçük bir göl kasabasında geçmektedir. Gölde bulunan bir deprem sonucu, derin suların altında gömülü olan kırılma yırtıcı  balıkları serbest kalır. Bu balıklar, ülkede ve güneşlenmek için kasabaya gelen tatilcileri ve yerel halkı hedef alır. Gölette yaşanan kanlı ve şiddetli saldırılar sonucunda kasabanın bir kaosunun içine sürüklenir. Kasaba şerifi Julie Forester (Elisabeth Shue), oğlu Jake Forester (Steven R. McQueen) ve balık bilimci Novak Radzinsky (Adam Scott), göldeki tehlikeyi fark ediyorlar..

Photos 2

Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar