Film Tutkunlarının Buluşma Noktası: En İyi Filmler İçin Doğru Adres

Kolpaçino 4

Serisinin dördüncü filmi, komedinin renkli örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor ve serinin önceki hikayelerine sadık kalıyor. Bir grup, son yaşanan ihanetler ve kazıkların ardından aralarındaki bağları kopar, ancak tekrar bir araya gelme kararı alırlar ve yeni komedi dolu maceralara atılırlar.
Eski dostların farklı karakterlere sahip olduğu bu grup, çılgın ve eğlenceli olaylarla dolu yeni bir başlangıç yapar. Ancak zamanla işler yine çıkmaza girecek ve film, Özgür’ün hayatındaki yeni maceralarını ve eski arkadaşlarıyla olan hesaplaşmasını ele alacak, ardından beklenmedik ve komik olaylar zinciri yaşanacaktır.

3,908 Görüntülenme
Kolpaçino 4  izle
6.3 IMDB Puanı

Kolpaçino 4 izle

(Kolpaçino 4 4'lük)
  • Yapım Yılı
  • Ülke Türkiye
Kolpaçino 4 Serisinin dördüncü filmi, komedinin renkli örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor ve serinin önceki hikayelerine sadık kalıyor. Bir grup, son yaşanan ihanetler ve kazıkların ardından aralarındaki bağları kopar, ancak tekrar bir araya gelme kararı alırlar ve yeni komedi dolu maceralara atılırlar. Eski dostların farklı karakterlere sahip olduğu bu grup, çılgın ve eğlenceli olaylarla dolu yeni bir başlangıç yapar. Ancak zamanla işler yine çıkmaza girecek ve film, Özgür’ün hayatındaki yeni maceralarını ve eski arkadaşlarıyla olan hesaplaşmasını ele alacak, ardından beklenmedik ve komik olaylar zinciri yaşanacaktır.  
Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar