Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Milyon Kilometre

2023 yapımı dram filmidir. NASA uçuş mühendisi José Hernández’in gerçek yaşam öyküsünden ilham alan “Bir Milyon Mil Uzakta” adlı eser, onun ve gururlu göçmen tarım işçisi ailesinin öyküsünü anlatıyor. Bu hikaye,
Meksika’nın Michoacán bölgesindeki kırsal bir köyden San Joaquin Vadisi’ndeki tarlalara, oradan da Dünya’nın 200 mil üzerindeki Uluslararası Uzay İstasyonu’na uzanan uzun bir yolculuğu takip ediyor. José’nin sınırsız azmi ve kararlılığı, çalışkan ebeveynleri, akrabaları ve öğretmenlerinin sağlam destekleriyle bir araya gelerek, başarıya ulaşmasını sağlar.

Ünlü yazar ve yönetmen Alejandra Márquez Abella, José Hernández ailesinin yanı sıra hayal kurma cesareti gösteren herkesin sadakati ve azmi için büyüleyici bir övgü sunar. Bu biyografik film, José Hernandez’in çiftlik işçiliğinden mühendislik ve astronotluğa uzanan olağanüstü yolculuğunu anlatıyor. Bu yolculuk, imkansız gibi görünen bir hedefi gerçekleştirmek için gösterilen azim, topluluk dayanışması ve fedakarlığın harika bir öyküsüdür.

165 Views
Milyon Kilometre Uzakta izle
8.2 IMDB Rating

Milyon Kilometre Uzakta izle

(A Million Miles Away)
  • Release Year 2023
  • Country Mexico, United States
  • Film Süresi 121 dakika
Kategori
Director Alejandra Márquez Abella
Writer Bettina Gilois, Hernán Jiménez, Alejandra Márquez Abella
Stars Michael Peña, Rosa Salazar, Julio Cesar Cedillo
2023 yapımı dram filmidir. NASA uçuş mühendisi José Hernández’in gerçek yaşam öyküsünden ilham alan “Bir Milyon Mil Uzakta” adlı eser, onun ve gururlu göçmen tarım işçisi ailesinin öyküsünü anlatıyor. Bu hikaye, Meksika’nın Michoacán bölgesindeki kırsal bir köyden San Joaquin Vadisi’ndeki tarlalara, oradan da Dünya’nın 200 mil üzerindeki Uluslararası Uzay İstasyonu’na uzanan uzun bir yolculuğu takip ediyor. José’nin sınırsız azmi ve kararlılığı, çalışkan ebeveynleri, akrabaları ve öğretmenlerinin sağlam destekleriyle bir araya gelerek, başarıya ulaşmasını sağlar. Ünlü yazar ve yönetmen Alejandra Márquez Abella, José Hernández ailesinin yanı sıra hayal kurma cesareti gösteren herkesin sadakati ve azmi için büyüleyici bir övgü sunar. Bu biyografik film, José Hernandez’in çiftlik işçiliğinden mühendislik ve astronotluğa uzanan olağanüstü yolculuğunu anlatıyor. Bu yolculuk, imkansız gibi görünen bir hedefi gerçekleştirmek için gösterilen azim, topluluk dayanışması ve fedakarlığın harika bir öyküsüdür.

Share your thoughts about the movie

Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar