Film izlerken donmma oluyorsa video uzerindeki kalite ayarini 480p yapiniz internet hiziniz yavas ise

Uçuk Bir iş izle

Konu: Başarılı bir reklamcı olan Alex, sıradan bir gününde şehirde dolaşırken, eski bir arkadaşı olan Bob ile karşılaşır. Bob, yıllardır rüyasını kurduğu ancak cesaret edemediği bir iş fikrini paylaşır: “Prenses Partileri Organizasyonu”. Bob, çocukların doğum günlerinde prenseslerle buluşma ve prenses partileri düzenleme fikrini Alex’e anlatır.

İlk başta bu fikir Alex için uçuk ve absürt görünse de, bir şekilde ikna olur. İkili, eski işlerinden istifa eder ve kendi prenses partisi organizasyonlarını kurmaya karar verirler. Ancak, işin içine girdiklerinde karşılaştıkları sorunlar ve beklenmedik olaylar, bu uçuk işin ne kadar karmaşık ve komik bir maceraya dönüşebileceğini ortaya koyar.

Alex ve Bob, prenses kıyafetleri içinde şehri dolaşırken, çeşitli partilere katılırken ve birbirinden ilginç müşterilere hizmet verirken birbirleriyle, müşterilerle ve beklenmedik durumlarla başa çıkmak zorunda kalırlar. Ayrıca, Alex’in eski iş arkadaşları ve Bob’un ailesi gibi diğer karakterler de bu uçuk işin içine dahil olurlar.

272 Views
Uçuk Bir iş izle
8.2 IMDB Rating

Uçuk Bir iş izle

(Lift)
Kategori
Director
Writer Daniel Kunka
Bir İnsan Aç Oldu için degil Hırsız oldu icin çalar